Dune HD Traveler je kompaktný mobilný projektor novej generácie v kombinácii s výkonným mediálnym centrom Dune HD 4Kp60 HDR a Smart TV s vstavanou batériou, vstavanými reproduktormi, vstavanou pamäťou, vstupom USB, vstupom HDMI, Wi -Fi a Bluetooth.

S týmto kompaktným mobilným projektorom (330 g, 11 x 11 cm) môžete ľahko získať obrovskú obrazovku (s veľkosťou obrazovky až 3 metre) kdekoľvek – v apartmáne, v dome, v hoteli, pri stene – a okamžite sledujte stovky Televíznych kanálov, tisícov filmov, televíznych seriálov, karikatúr, súborov videa / hudby / fotografií alebo obchodných dokumentov v ľubovoľných formátoch.

Vstavané multimediálne centrum umožňuje sledovať obsah priamo z internetu (cez Wi-Fi, pomocou rôznych TV / VOD služieb a aplikácií), z vstavanej pamäte, z pripojených pamäťových zariadení USB – ako je USB flash disk alebo USB HDD (všetky podporované súborové systémy sú podporované) a zo zariadení prístupných cez Wi-Fi – ako je mobilný telefón, tablet, prenosný počítač, počítač, mediálny / súborový server alebo NAS (prostredníctvom zabudovaného sieťového prehliadača podporujúceho SMB, NFS, UPnP / DLNA, alebo prostredníctvom aplikácií ako Miracast). Akékoľvek zariadenia, ktoré majú výstup HDMI (napríklad externé TV tunery, satelitné prijímače, prehrávače Blu-ray, herné konzoly), je možné použiť aj na pripojenie k vstupnému portu HDMI projektora. Vstavaný systém Android umožňuje používať milióny aplikácií pre Android, ako sú internetové video, hry, videokonferencie, sociálne siete atď.

Vstavaná batéria umožňuje 1,5 hodiny aktívneho používania projektora. Zvuk je možné prenášať do vstavaných reproduktorov alebo do externých reproduktorov alebo slúchadiel (ktoré môžu byť pripojené k výstupnému audio portu projektora alebo pripojené cez Bluetooth).

Vďaka multimediálnemu prehrávaču, ktorý je vstavaný do tohto projektora, ako všetky ostatné mediálne prehrávače ďalšej generácie Dune HD, plne podporuje najnovšie štandardy videa (vrátane možnosti prehrávať video obsah 4Kp60 HDR) a poskytuje unikátnu kombináciu Dune HD a Android ekosystémov. Dune HD GUI beží súčasne so systémom Android OS, ktorý kombinuje všetky výhody klasických médií Dune HD na báze Linuxu a krabice Android Smart TV v jednom zariadení. Známe mediálne centrum Dune HD, rôzne Dune HD pluginy, milióny aplikácií pre Android – sú k dispozícii súčasne.

Nová unikátna technológia Dune HD Android Playback Accelerator inteligentne spravuje zdroje operačného systému Android, aby minimalizovala vplyv OS Android na prehrávači médií a zabezpečila plynulý a vysokokvalitný obraz videa a zvuku. Navyše nový výkonný viacjadrový procesor a grafický procesor GPU a nový špeciálne optimalizovaný grafický grafický grafický grafický grafický grafický nástroj poskytujú super hladké grafické rozhranie (GUI), ktoré je 2x hladšie ako predtým.

Dune HD Traveler podporuje množstvo digitálnych audio a video formátov vrátane najnovšieho video kodeku HEVC s 10-bitovým farebným kódovaním a vysokokvalitným obsahom 4K a HD s veľmi vysokými prenosovými rýchlosťami. Podpora pre najpokročilejšie technológie DRM (vrátane Widevine Level 1) umožňuje sledovať prémiové online video služby (napríklad Netflix) s kvalitou videa vo vysokom rozlíšení.

Dune HD Traveler je vybavený:

1 GB RAM, 8 GB flash pamäťou, USB 2.0 portom, Dual Band Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.x, vstupom HDMI, audio výstupným portom.

Projektor je možné ovládať pomocou dotykových tlačidiel na kryte, diaľkovým ovládačom Bluetooth alebo cez Wi-Fi (z mobilného telefónu, tabletu, prenosného počítača alebo počítača).

Je dodávaný s diaľkovým ovládačom Bluetooth s funkciou AirMouse a upevnením na statív.

Balenie DUNE HD TRAVELER neobsahuje žiadny HDD.