Dune HD Pro 4K Plus je prémiový kompaktný multimediálny prehrávač 4Kp60 HDR so systémom Android Smart TV s kvalitou videa Hi-End, podporou BD3D, technológiou HD audio, vstupom HDMI a 3,5 „SATA HDD rackom.

Tento model, rovnako ako všetky ostatné mediálne prehrávače ďalšej generácie Dune HD, plne podporuje najnovšie štandardy videa (4Kp60, HDR, BT.2020, HDMI 2.0a) a poskytuje unikátnu kombináciu Dune HD a Android ekosystémov.

Dune HD GUI  beží súčasne so systémom Android OS, ktorý kombinuje všetky výhody klasických médií Dune HD na báze Linuxu a boxu Android Smart TV v jednom zariadení. Známe mediálne centrum Dune HD, rôzne Dune HD pluginy, milióny aplikácií pre Android – sú k dispozícii súčasne.

Navyše, Dune HD GUI bol inovovaný s ďalšími funkciami, ako je automatické rozpoznávanie filmov v prehliadači súborov, vylepšená podpora televíznych seriálov v katalógu Moja zbierka a filmy a ďalšie.

Nová unikátna technológia Dune HD Android Playback Accelerator inteligentne spravuje zdroje operačného systému Android, aby minimalizovala vplyv OS Android na prehrávači médií a zabezpečila plynulý a vysokokvalitný obraz videa a zvuku.

Navyše nový výkonný viacjadrový procesor a grafický procesor GPU a nový špeciálne optimalizovaný grafický grafický grafický grafický grafický grafický nástroj poskytujú super hladké grafické rozhranie (GUI), ktoré je 2x hladšie ako predtým.

Dune HD Pro 4K Plus podporuje najrôznejšie digitálne audio a video formáty vrátane najmodernejšieho video kodeka HEVC s 10-bitovým farebným kódovaním, vysokokvalitným 4K a HD obsahom s veľmi vysokými prenosovými rýchlosťami, všetky moderné 3D video štandardy ako MVC, Zvukové formáty Side-by-Side a Top-and-Bottom a Hi-End vrátane najnovších audio formátov DTS: X a Dolby Atmos.

Dune HD Pro 4K Plus je vybavený:

2 GB RAM, 16 GB flash pamäťou, portom USB typu C, portom USB 3.0, tromi portmi USB 2.0, 3,5 „SATA HDD rackom, slotom pre SD kartu, 1 GBit Ethernetom, 802.11ac Dual Band Wi-Fi, Bluetooth 4.x, výstup HDMI 2.0a, vstup HDMI 2.0, optické a koaxiálne výstupy S / PDIF, výstup A / V, displej na prednom paneli.

Je dodávaný s dvoma diaľkovými ovládačmi: prémiovým veľkým infračerveným diaľkovým ovládačom s funkciou učenia a ďalším diaľkovým ovládačom Bluetooth s funkciou AirMouse.

Balenie DUNE HD PRO 4K PLUS neobsahuje žiadny HDD.