DUNE HD MY COLLECTION „Moja zbierka“ je multimediálna databáza s možnosťou prehliadania lokálnych, sieťových filmových a hudobných zdrojov. K dispozícii je pre všetky prehrávače série 4K (pre Solo Lite po aktualizácii firmvéru) a od mája 2017 aj pre staršie modely: Prime / Base 3.0, HD Duo, Max, Smart, Base 3D, TV-303D, TV-102. Funkčnosť sa neustále vyvíja a dopĺňa od výrobcu.dune hd my collection

Dune HD My Collection poskytuje nasledujúce funkcie:
Plagáty, pozadia a popisy filmov a hercov. Môžete prechádzať všetky vaše filmy pomocou pohodlného a pekného grafického používateľského rozhrania vrátane filmových plagátov a popisov (k dispozícii v rôznych jazykoch), fanartových obrázkov na pozadí, obsadení a informácií o hercoch vrátane fotografií, biografie a filmografie.

Vytvorenie priamo v menu DUNE HD boxu a to v My Collection, cez ktoré si vytvoríte svoje tituly bez potreby pc.

1. Jednoduché použitie!
Aplikácia je k dispozícii prostredníctvom položky „Moja zbierka“ v hlavnom menu ponuky prehrávača.

2. Ak chcete pokračovať, musíte vykonať nasledujúce kroky:

  • Pridať do priečinka Moje zbierka nejaký priečinok.
  • Môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi: použite funkciu Moja zbierka / Nastavenia / Spravovať priečinky / Pridať priečinok… alebo vyberte jednotku alebo priečinok a stlačte tlačidlo „POP UP MENU“ na ďiaľkovom, potom zvoľte „Pridať do zbierky“ akciu alebo len pripojte disk s prehrávačmi k prehrávaču a v zobrazenom dialógovom okne vyberte položku „Pridať do zbierky“.

dune hd my collection

3. Index adresára pridaného do „Mojej zbierky“

Stlačte tlačidlo „Spustiť indexovanie“ na obrazovke Nastavenia priečinka Moje zbierky („Moja zbierka / Nastavenia / Spravovať priečinky / Názov priečinka“). Prehrávač naskenuje priečinok a vytvorí index pre túto zložku na pozadí. Budete vidieť priebeh indexovania.

dune hd my collection

4. Skontrolujte súbory a videá

Toto nie je povinné, ale po indexovaní adresára sa zvyčajne odporúča skontrolovať všetky súbory, ktoré boli pridané do indexu, a zhodu medzi týmito súbormi a videami. Niekedy sa môže stať, že sa to urobí nesprávne a nahodí Vám iný titul, ktorý si budete musieť manuálne opraviť. Ak to chcete urobiť, v zobrazení nastavení priečinka Moje zbierky stlačte tlačidlo „Upraviť zhodu medzi súbormi a videami“. Potom vyberte napríklad filter „Súbory bez potvrdení asociácií“ a skontrolujte film spojený s každým z týchto súborov. Ak je pridružený film správny, potvrďte ho stlačením tlačidla „B“ tlačidlo na ďiaľkovom ovládači („Tento film“); ak je to nesprávne, vyberte správny film a potvrďte ho.
dune hd my collection

5. Prajeme Vám príjemné sledovanie.

DUNE HD MY COLLECTION


Vytvorte si vlastné menu ako je to na týchto obrázkoch.

Dané menu bolo vytvorené v pc. Kompletné súbory si môžete sťiahnúť na tejto stránke.