Dune HD Max 4K je prémiový plnohodnotný prehrávač médií 4Kp60 HDR s najvyššou kvalitou so systémom Android Smart TV s kvalitou videa Hi-End, podporou BD3D, podporou HD zvuku, vstupom HDMI, 3.5″ HDD rack + 3.5″ HDD slot, zvukový výstup HDMI, Hi-Fi digitálne audio výstupy, vysokofrekvenčný toroidný výkonový transformátor a pokročilé funkcie.

Pre audiophilov tento model zahŕňa Hi-Fi digitálne audio výstupy: koaxiálny výstup S / PDIF a profesionálny výstup I2S-E. Zabudovaný zvukový procesor XMOS poskytuje dokonalé spracovanie zvuku s originálnou vzorkovacou frekvenciou, relokovaním a ultra nízkym jitterom.

Aby bola zaistená vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, Dune HD Max 4K používa vysokofrekvenčný toroidný výkonový transformátor, ktorý poskytuje vysoko kvalitný výkon všetkým obvodom.

Tento model, rovnako ako všetky ostatné mediálne prehrávače ďalšej generácie Dune HD, plne podporuje najnovšie štandardy videa (4Kp60, HDR, BT.2020, HDMI 2.0a) a poskytuje unikátnu kombináciu Dune HD a Android ekosystémov.

Hi-End Dune HD GUI  beží súčasne so systémom Android OS, ktorý kombinuje všetky výhody klasických médií Dune HD na báze Linuxu a boxu Android Smart TV v jednom zariadení. Známe mediálne centrum Dune HD, rôzne Dune HD pluginy, milióny aplikácií pre Android – sú k dispozícii súčasne.

Navyše, Dune HD GUI bol inovovaný s ďalšími funkciami, ako je automatické rozpoznávanie filmov v prehliadači súborov, vylepšená podpora televíznych seriálov v katalógu Moja zbierka a filmy a ďalšie.

Nová unikátna technológia Dune HD Android Playback Accelerator inteligentne spravuje zdroje operačného systému Android, aby minimalizovala vplyv OS Android na prehrávači médií a zabezpečila plynulý a vysokokvalitný obraz videa a zvuku.

Navyše nový výkonný viacjadrový procesor a grafický procesor GPU a nový špeciálne optimalizovaný grafický nástroj poskytujú super hladké grafické rozhranie (GUI), ktoré je 2x hladšie ako predtým.

Dune HD Max 4K podporuje najrôznejšie digitálne audio a video formáty vrátane najnovšieho video kodeku HEVC s 10-bitovým farebným kódovaním, vysokokvalitným 4K a HD obsahom s veľmi vysokými bitovými rýchlosťami, všetky moderné 3D video štandardy ako MVC, Side Hi-End a Hi-End zvukové formáty vrátane najnovších audio formátov DTS: X a Dolby Atmos.

Dune HD Max 4K je vybavený:

2 GB RAM, 16 GB flash pamäťou, portom USB typu C, portom USB 3.0, tromi portmi USB 2.0, 3,5 „SATA HDD rackom, 3,5“ SATA HDD slotom, 1 GBit Ethernet, 802.11ac Dual Bandwidth Wi-Fi, výstup HDMI 2.0a, druhý audio výstup HDMI, vstup HDMI 2.0, optické a koaxiálne výstupy S / PDIF, Hi-Fi koaxiálne audio výstupy S / PDIF a I2S-E, A / V výstup, IR vstupy a výstupy, port RS232, bezpečnostný slot Kensington, displej na prednom paneli.

Je dodávaný s dvoma diaľkovými ovládačmi: prémiovým veľkým infračerveným diaľkovým ovládačom s funkciou učenia a ďalším diaľkovým ovládačom Bluetooth s funkciou AirMouse.

Balenie DUNE HD MAX 4K neobsahuje žiadny HDD.